Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2787
Stary 25.07.2011, 20:55
A ja mam jakies dziwne przeczucie że im dokopiemy .ALE Wisła jest słaba i to jest fakt ,podzielam zdanie Kosowskiego taka to jest smutna prawda.
Odpowiedz cytując