Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.07.2011, 20:34
0 22 napisał(a):Wyświetl post
2. Spoko. Zasadnicza różnica jest taka, że Barca grała rewanż na luzie, a u siebie na poważnie natomiast Valencia oba grała na poważnie. Zresztą nie chce mi się. Bo 'najlepsza w historii' też jest śmieszne, więc odpuszczam !
Taak? Oba? a 6-1 kto wygrał w Hiszpanii i przyleciał półrezerwowym składem do Warszawy, grając na luzie?
Ah, no to jak uważasz, że nie jest najlepszą drużyną w historii, to ja chyba też sobie odpuszczę.

Dobra, już koniec. Dobrze, że chociaż w jednym na trzy sprawy doszliśmy do porozumienia, to też jakiś sukces. Chociaż "nie robi większego wrażenia"

EDIT: 0 22 - racja, pomyłka moja co nei zmienia faktu, że wygrana z najlepszą drużyną w historii jest lepsza niż remis z wówczas jedną z lepszych.
Ostatnio edytowane przez filemon : 25.07.2011 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując