|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
|
#2777

25.07.2011, 19:15
|
mitmichael napisał(a): 
|
Tak jak ktos napisal - nie mozna rozbijac wspołpracy Meliksona i Ilieva bo od poczatku bardzo dobrze sie rozumieja i musza grac blisko siebie. Za Malego Nunez i jedziemy
|
Nunez 
Kirm zagra, co za ludzie
|
|