palikot napisał(a):

|
Oglądnij sobie filmik z dopingu np z oficcjalnej, to będziesz wiedział...
|
Oglądałem go dwa razy i dalej pytanie aktualne.
To, że południowa odpowiadała młynowi przy HSV oraz że śpiewało hymn to ja słyszałem, pytam czy byli tam ludzie którzy czynnie uczestniczyli w dopingu cały czas?
Edyta: dzięki manian