Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50579
Stary 25.07.2011, 16:01
palladynTS napisał(a):Wyświetl post

Jako odniesienie do pustych dywagacji panów Tommy'ego i kwolfa zadam pytanie.
Jeśli holenderska liga jest tak potwornie słaba to ilu wirtuozów piłki kopanej z kraju nad Wisłą gra w tamtejszej lidze?
Słownie: jeden...dziękuje za uwagę


A ile gra w lidze syryjskiej?

Słownie: zero. To dopiero mocna liga musi być!

Niemiecka wyrasta za to na jedną z najgorszych na świecie. Szkoda że ranking UEFA ma troche inne spojrzenie na tę sprawę.

Jak to się mawia: "Jak fakty się nie zgadzają do mojej teorii to... tym gorzej dla faktów".


1q2 napisał(a):Wyświetl post
A uważasz że bylibyśmy?Skąd to wiesz i jak to obliczyłeś?
Ja nic nie stwierdzałem, pytałem jedynie palladyna - specjaliste od eredivse jakie ma spojrzenie na to. W końcu człowiek uczy się cały życie.

PS. Podoba mi się wybiórczość:

Maaskant mówi: "Nie mamy zespołu na LM" - Brawo, szczere spojrzenie na sprawe, gość, który zna się lepiej więc ma racje
Valckx mówi: "Wisła byłaby w czołówce Eredivise" - Tiaa, ładne mydlenie oczu i robienie grunty pod zimowe transfery.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.07.2011 o godz. 16:04.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując