A ile gra w lidze syryjskiej?
Słownie: zero. To dopiero mocna liga musi być!
Niemiecka wyrasta za to na jedną z najgorszych na świecie. Szkoda że ranking UEFA ma troche inne spojrzenie na tę sprawę.
Jak to się mawia: "Jak fakty się nie zgadzają do mojej teorii to... tym gorzej dla faktów".
1q2 napisał(a):

|
A uważasz że bylibyśmy?Skąd to wiesz i jak to obliczyłeś?
|
Ja nic nie stwierdzałem, pytałem jedynie palladyna - specjaliste od eredivse jakie ma spojrzenie na to. W końcu człowiek uczy się cały życie.
PS. Podoba mi się wybiórczość:
Maaskant mówi: "Nie mamy zespołu na LM" - Brawo, szczere spojrzenie na sprawe, gość, który zna się lepiej więc ma racje
Valckx mówi: "Wisła byłaby w czołówce Eredivise" - Tiaa, ładne mydlenie oczu i robienie grunty pod zimowe transfery.