Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19285
Stary 23.07.2011, 10:29
sandbender napisał(a):Wyświetl post
A nie będzie to droga dla gości?
Nie będzie to droga dla gości. Tu jest pewna zagadka bo w planach to miała być droga dla mediów wraz z parkingiem i nie jest to teren TF lecz miasta. Jeżeli będzie to droga dla mediów to trzeba zadać pytanie jak będą dochodzić do trybuny zachodniej do dawnego A bo od zachodu będzie to strefa zamknięta wraz z parkingiem dla VIP.
Odpowiedz cytując