jcts napisał(a):

Właśnie rozmawiałem z fanem Levskiego Sofia i pytałem o Litex. Z tego co mi mówił to wydaje się że na drodze do mistrzostwa kilka meczów kupił, chociaż nie wiem ile w tym prawdy. Ogólnie mówił że nie ma się czego obawiać, tylko Hristo Yaneva bo dobrze wykonuje stałe fragmenty gry. Mówił że Wisła powinna sobie poradzić z Litexem. W sezonie przegrali tylko jeden mecz, z Levskim właśnie:
http://www.youtube.com/watch?v=cpF872OGt44
Poza tym Litex ma mało kibiców, młyn na 40/50 osób.
|
http://www.youtube.com/watch?v=wD4py...layer_embedded
Filmik promocyjny fanow Litexu
