Krolik napisał(a):

(...)i Jaliens /wymysł Maskanta/ nie wiedzial co sie dzieje....... (...)
.
|
Czyli uważasz, że sprowadzenie Jaliensa świadczy przeciwko trenerowi (ew. dyrektorowi sportowemu). Ok. Odpowiedz proszę, dlaczego tak sądzisz. I nie odwołuj się do gry Jaliensa w Wiśle. Czekam na argumenty, na podstawie których można było przewidzieć, że nie warto go podpisywać.
Uważam, że nie można czynić zarzutu z jednego nie do końca (na razie) udanego transferu. Spodziewałem się po Jaliensie więcej, dużo więcej. Ale większość transferów wypaliła.
Nieomylności można oczekiwać tylko wtedy, gdy samemu jest się nieomylnym. Tylko że wtedy trzeba krzyczeć zanim ktoś popełni błąd.