Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5422
Stary 22.07.2011, 11:47
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
To nie jest takie oczywiste według mnie. Skoro prawo do ulgi trzeba mieć tylko w momencie zakupu biletu/karnetu to znaczy, że wszyscy, którzy mają legitke do końca września/października mogli kupić karnet, a na bilety kupione później nie będą mieli prawa do znizki.

Ponadto jak byłem po bilety dla młodszego kuzyna na Skonto to po mimo tego że ma ulgowy karnet miałem sprawdzaną jego legitymacje.
Czyli jak zwykle wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Ale fakt faktem legitymacje mają ważność do końca września/października, więc wtedy już pewnie bez legitymacji się nie obejdzie
Odpowiedz cytując