Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22870
Stary 22.07.2011, 10:44
DYRU napisał(a):Wyświetl post
No rację masz. ale Picasso z Ciebie zajebisty! pozdro
no właśnie jak robiłem to wczoraj , to bałem się że trafię do Łapu Capu forumowego, no ale ludzie to wzrokowcy, więc jak mam wytłumaczyć lepiej ;p ?



@sefarsefar - dla 100 % pewności mojej, zapytam ostatni raz - JAK ZAMONTUJE TAK JAK NA OBRAZKU 2 , TO JEST OK ?

Wpisałem jednostkę 2114 zgodną z tabelką, dla opony 26 cali ( 54-559 ).
Odpowiedz cytując