DYRU napisał(a):

No rację masz. ale Picasso z Ciebie zajebisty! pozdro
|
no właśnie jak robiłem to wczoraj , to bałem się że trafię do Łapu Capu forumowego, no ale ludzie to wzrokowcy, więc jak mam wytłumaczyć lepiej ;p ?
@
sefarsefar - dla 100 % pewności mojej, zapytam ostatni raz - JAK ZAMONTUJE TAK JAK NA OBRAZKU 2 , TO JEST OK ?
Wpisałem jednostkę 2114 zgodną z tabelką, dla opony 26 cali ( 54-559 ).