koniak napisał(a):

|
Jak wczytuje kartę i wyskakuje jej karnet ulgowy to spokojnie Ci sprzeda bez legitymacji przynajmniej do końca tej rundy/roku.
|
To nie jest takie oczywiste według mnie. Skoro prawo do ulgi trzeba mieć tylko w momencie zakupu biletu/karnetu to znaczy, że wszyscy, którzy mają legitke do końca września/października mogli kupić karnet, a na bilety kupione później nie będą mieli prawa do znizki.
Ponadto jak byłem po bilety dla młodszego kuzyna na Skonto to po mimo tego że ma ulgowy karnet miałem sprawdzaną jego legitymacje.