Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5418
Stary 22.07.2011, 08:05
koniak napisał(a):Wyświetl post
Jak wczytuje kartę i wyskakuje jej karnet ulgowy to spokojnie Ci sprzeda bez legitymacji przynajmniej do końca tej rundy/roku.

To nie jest takie oczywiste według mnie. Skoro prawo do ulgi trzeba mieć tylko w momencie zakupu biletu/karnetu to znaczy, że wszyscy, którzy mają legitke do końca września/października mogli kupić karnet, a na bilety kupione później nie będą mieli prawa do znizki.

Ponadto jak byłem po bilety dla młodszego kuzyna na Skonto to po mimo tego że ma ulgowy karnet miałem sprawdzaną jego legitymacje.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 22.07.2011 o godz. 09:40.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując