Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2499
Stary 22.07.2011, 06:43
Misha[Pl] napisał(a):Wyświetl post
Uważasz że Gaziantepspor jest slabszy od Litexu
Wiem że niektórzy tego nie uważają za miarodajne ale Gaziantepspor wg Transfermarket jest prawie 2 razy lepszy (droższy ) od Wisły .... a Wisła 2 razy droższa od Litexu
No aż takiej różnicy napewno nie ma ale popatrzcie w którym kierunku przepływają zawodnicy ... na lini Bułgaria-Polska-Turcja
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując