Misha[Pl] napisał(a):

Uważasz że Gaziantepspor jest slabszy od Litexu
|
Wiem że niektórzy tego nie uważają za miarodajne ale Gaziantepspor wg Transfermarket jest prawie 2 razy lepszy (droższy ) od Wisły .... a Wisła 2 razy droższa od Litexu
No aż takiej różnicy napewno nie ma ale popatrzcie w którym kierunku przepływają zawodnicy ... na lini Bułgaria-Polska-Turcja