Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1375
Stary 21.07.2011, 23:38
labtec napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja mam wrażenie że Mila był jednym ze słabszych zawodników Śląska ?
Okej, astysta przy bramce Dudki. A tak ?

Wielki hamulcowy, spowalniał akcję, zamiast jechać z kontrą on zastawiał ciałem piłkę i probował walczyć z trzema szkotami... totalnie bez sensu.

I zastawiał się tak, jak Śląsk gonił jeszcze wynik !


A uraz Diaza poważny jest ? Wiecie coś więcej ?
Nie, nie jest poważny. Na pierwszy mecz z Lokomotiwem na 90 procent będzie gotowy.
Odpowiedz cytując