Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
mkp13
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2489
21.07.2011, 22:29
Misha[Pl]
napisał(a):
Uważasz że Gaziantepspor jest slabszy od Litexu
A śledziłeś podział na koszyki przed losowaniem i na kogo mogły trafić polskie kluby w tymże losowaniu? Przejrzyj i odpowiedz sobie sam na zadanie przez siebie pytanie.
mkp13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mkp13
Znajdź inne posty napisane przez mkp13