Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 21.07.2011, 22:08
CH. napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze druzyny nie za bardzo porównywalne ze sobą.
Litex 1 przegrana w lidze w przeciągu sezonu, Lokomotiv Sofia aż 10.
Śląsk dosyć fartownie wylosował, Legia zresztą też, teoretycznie to Wisła na tym etapie powinna mieć łatwiej od Śląska i Legii, jest odwrotnie.
Uważasz że Gaziantepspor jest slabszy od Litexu
Odpowiedz cytując