szprotson napisał(a):

Na to, na ten moment, nie ma nawet najmniejszych szans ;/
Wracając do tematu.
Ten Irtysz co puknął Jagę, przegrywa u siebie 0-2 z gruzińskim (sic!) Matalurgiem Rustawi.
Legia ich 2 lata temu (?albo 3) puknęła 3-0 1-0
E:to co ty piszesz to zwykłe domysły. Nie wiem kto ma ilu abonentów ale wiem że N i C+ nie będa razem, oj nie.
|
http://www.skyscrapercity.com/showpo...&postcount=348
chyba ze jesteś jakimś wysoko postawionym osobnikiem w jednej czy drugiej stronie i wiesz więcej na ten temat
