serek.c2 napisał(a):

Niech Basałaj zacznie podchody pod Coca-Colę - po wykupieniu nazwy stadionu Legii przez Pepsi ten koncern będzie teraz kojarzony z Legią. Więc może Coca-Cola skusiłaby się na mariaż z Wisłą (koszulki)? Taka "wojna" koncernów na tle polskiej piłki
|
taa a potem Lech sobie wezmie Durexa za sponsora a Sracovia Unimil i bedzie walka na prezerwatywy

zobaczymy co nam adidas zaprezentuje

poczekac mozna byle bylo na co
