Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2241
Stary 21.07.2011, 11:49
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Niech Basałaj zacznie podchody pod Coca-Colę - po wykupieniu nazwy stadionu Legii przez Pepsi ten koncern będzie teraz kojarzony z Legią. Więc może Coca-Cola skusiłaby się na mariaż z Wisłą (koszulki)? Taka "wojna" koncernów na tle polskiej piłki
taa a potem Lech sobie wezmie Durexa za sponsora a Sracovia Unimil i bedzie walka na prezerwatywy
zobaczymy co nam adidas zaprezentuje poczekac mozna byle bylo na co
Odpowiedz cytując