|
Co nasze druzyny musialyby osiagnac zeby odzyskac strate pkt ktora zafundzielila nam Jagielonia:
Zakladalismy ze Jagielonia zdobedzie 1 pkt wygrywajac 4 mecze z 6. Czyli 2 wygrane z kazachstanem i 2 wygrane z gruzinami po czym 2 porazki w 3 rundzie.
Jagielonia wygrala 1 mecz czyli zdobyla 0,250 z 1 pkt czyli mamy do odrobienia 0,750pkt
Jesli chodzi o Wisle to zakladalismy ze wygra oba mecze ze skonto tak tez sie stalo, mysle ze zakladamy rowniez ze Wsla wygra i zremisuje z litexem i w 4 rundzie 2 razy zremisuje i awansuje do LM.
Zeby nadrobila cos wisla musialaby 2 razy wygrac z Litexem i poiwedzmy 4 runde zostawiamy bez zmian z 2 remisami i awansem wisly. Zatem Wisla w tym przypadku odrabia 0,125 pkt ktore stracila jagielonia.
Jesl chodzi o Slask zakladalismy ze dundee przejda wygrywajac i remisujac i w 3 rundzie remisuja i przegrywaja i odpadaja z LE.
Zeby nadrobil cos Slask musi wygrac dzisiaj z Dundee i w 3 rundzie wygrac i zremisowac co dalo by nam 0,375 pkt odrobienia.
Jesli chodzi o Legie to zakladalismy ze Legia w 3 rundzie przegra i zremisuje i odpadnie z LE.
Zatem Legia musi wygrac i zremisowac co dalo by nam 0,250pkt odrobienia.
Musialyby wszystkie te warunki sie spelnic zeby odrobic wpadke Jagielonii. Dochodze wiec do wniosku ze to bardzo duzy wyczyn zatem naprawde Jagielonia sporo napsula ta wpadka.....
Powód: pomylka zmianan z 4 rundy na 3 dzieki kibic1928
Ostatnio edytowane przez pepemasta : 21.07.2011 o godz. 12:16.
|