Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
noff
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14548
Stary 20.07.2011, 23:43
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio został nawet obalony motyw, że jak ktoś ze wschodu wejdzie do LM to będzie masakrował ligę. Cluj jest średniakiem, Unirea spadła, Lewski przegrał i drugi rok z rzędu rządzi Litex..
Pewnie dlatego obalony mit, że dla kogoś wschód to Karpaty, a nie ex ZSRR.
W ostatnich 2 dekadach wschodnie kluby, które w Europie coś znaczyły to: Spartak Moskwa, Dynamo Kijów, CSKA Moskwa, Zenit St. Petersburg i ostatnio Szachtar Donieck.
I obiecuję Ci, że żadne Schalke, PSV czy Seville nie chciałyby ich w grupach LM czy LE spotykać. Więc nie tłumacz obalenia mitów niepowodzeniami klubów jugolskich, rumuśkich czy bułgarskich.
Odpowiedz cytując