Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5391
Stary 20.07.2011, 21:51
Ceny biletow jak najbardziej na plus. Tylko wyjaśnijcie po co klub wymyśla jakieś durne zniżki dla ludzi chodzących na puchary i przy pierwszej okazji już o tym zapomina. Czy to jest poważne ?
Odpowiedz cytując