Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50457
Stary 19.07.2011, 14:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kompletna bzdura, Kowalski nie zarabia takich pieniędzy.
A że wścibsko zapytam, to ile według. Sz. Pana zarabia Imć Kowalski ?

Hmm, taka tabelka zarobkowa to też byłby niezły asumpt do oddzielnej oceny przydatności co poniektórych grajków do naszej ekipy. No weźmy na ten przykład takiego Jaliensa, zarabia chyba b. dużo a daje cóś raczej ...mało. Same z nim kłopoty. Piłkę wyprowadzić umie ale zatrzymać rywala w pojedynku jeden na jeden to już nie . No to ile zarabia taki Jaliens bo tak sobie myśę że zarobki powinny być ściśle powiązane z pożytecznością dla drużyny i klubu. W sferze sportowej, mentalnej i marketingowej. Hmm tabela zarobkowa to byłoby coś, tyle że to raczej tajemnica, …a może nie.
Odpowiedz cytując