Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50453
Stary 19.07.2011, 14:20
vodzu91 napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko.. 25 tysięcy miesięcznie jak na piłkarza jego "klasy" to sporo sporo za dużo..
Kompletna bzdura, Kowalski nie zarabia takich pieniędzy.
Odpowiedz cytując