Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22785
Stary 19.07.2011, 10:23
bercik860 napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś wytłumaczyć ile jest tych rund eliminacyjnych do LM? Tzn. o ile przejdziemy Skonto to potem musimy jeszcze pokonać jednego czy dwóch rywali aby znaleźć się w fazie grupowej?
O ile przejdziemy Skonto to musimy pokonac jeszcze 2 rywali.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując