bercik860 napisał(a):

|
Może mi ktoś wytłumaczyć ile jest tych rund eliminacyjnych do LM? Tzn. o ile przejdziemy Skonto to potem musimy jeszcze pokonać jednego czy dwóch rywali aby znaleźć się w fazie grupowej?
|
O ile przejdziemy Skonto to musimy pokonac jeszcze 2 rywali.