Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50434
Stary 18.07.2011, 20:19
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Czarodziejskiej kuli nie mam, ale nie trzeba być czarodziejem i jasnowidzem (czarnowidzem?), żeby przeanalizować sobie sytuacje zawodników Wisły z ostatniej dekady. Wisła to klub, w którym trzeba grać, albo odejść. Nie ma czasu na dochodzenie do formy, czy wracanie po kontuzji.

Podaj jakiś przykład piłkarza, który dochodził do formy po ciężkiej kontuzji u nas i do niej doszedł.
Frankowski doznał groźnej kontuzji , co prawda nie pamiętam już jakiej , ale pauzował od lipca 2002 , zagrał dopiero na wiosne 2003 , nie trzeba przypominać jaką później złapał formę

Kuba miał złamaną nogę po meczu z PAO

Sobole doznał kontuzji mięśnia przywodziciela we wrzesniu 2009 roku , dopiero na wiosne rozegrał pierwsze spotkania

W listopadzie 2008 Głowacki jednocześnie naderwał mięsień czworogłowy w okolicy kolana i naderwał więzadło poboczne przyśrodkowe, pauzował 4 miesiace

pare by się jeszcze znalazło
Odpowiedz cytując