Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
19176
18.07.2011, 19:50
Antystenes
napisał(a):
Jakie chęci, jakia kasa?
Wystarczy nie odebrać tego bubla od wykonawcy. Nie można pozwolić, aby taka fuszerka przeszła. Ma to wykończyć/naprawić jak się należy wykonawca za swoje pieniądze. Albo sąd!
Inna sprawa to czy odbiorca stadionu nie przyjmie "korzyści majątkowej" od wykonawcy
Tylko wówczas taka fuszerka przejdzie. Wtedy do akcji powinna wkroczyć Wisła i kibice. Akcje nagłośnić w mediach..bedzie smród, ale suma sumarum stadion będzie lśnił. Pytanie czy Mostostal chce problemów, czy wykończy stadion bez smrodu jak przystało na kase, którą zgarnął..
Ale ławki rezerwowych zajebiste. Zaskoczyli mnie pozytywnie.
a grać będziemy na SS?
dziękuję za uwagę
picasso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do picasso
Znajdź inne posty napisane przez picasso