PhantomRanger napisał(a):

|
Teraz mi łaskawie wytłumacz co tam jest takie wyjątkowego czego u nas nie ma? Szatnia jak każda inna. Megalomania Jankesów daje znać. Teraz prostota jest w modzie. Jeśli zajdzie potrzeba można dołoży kilka rzeczy.
|
Wyjątkowy to tam jest pomysł w realizacji. U nas jakiegokolwiek pomysłu brak. Szatnia totalnie bez wyrazu, jak kazda inna - i o to mi chodzi.
Co do ławek, mogli te tylne fotele dac odrobine wyzej niz przednie, chociaz wtedy pewnie i dach musialby byc wyzej, i kolejne rzedy trybuny z gorszą widocznoscia.