Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22771
Stary 18.07.2011, 16:35
felipe napisał(a):Wyświetl post
No niby tak, jasna sprawa, pismo wychodzące ostatecznie podpisuje ktoś "z góry". Ale w praktyce taki przypadkowy dyrektor nie orientuje się w 90% pism, które mu sie podstawia, bo od tego ma ludzi, którzy siedzą w konkretnych sprawach. Czy zatem na pewno to on odpowiada w razie gdy wyjdą jaja ? Na logikę bez sensu, ale nie znam się, a w intrnecie też jakiejś pewnej wykładni nie znalazłem.
Nie wiem jak wygląda dokładnie ta sprawa, ale rok temu byłem na praktykach studenckich w jednym z tarnowskich urzędów. Była tam wtedy sytuacja, że zginęło jakieś pismo (dokładnie nie wiem bo nie chcieli mi powiedzieć), było tak, że do sądu na rozprawę chodziła babeczka która napisała to pismo ( dyrektor podpisał), ale w imieniu dyrektora właśnie...
Odpowiedz cytując