Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1952
Stary 18.07.2011, 08:01
Jaworznianin napisał(a):Wyświetl post
Witam, mam takie pytanie- czy na wtorkowy mecz ze Skonto będą bez problemu do kupienia bilety w kasach? Trybuna i cena biletów nieistotna, tylko kwestia czy te bilety będą. Jak sądzicie? Z góry dzięki za odp, pozdr.
W piątek po południu stałem pół godziny w kolejce po bilet, kolega który przed południem kupował też mówił o półgodzinnej kolejce. Lepiej się pospieszyć
Odpowiedz cytując