Jaworznianin napisał(a):

|
Witam, mam takie pytanie- czy na wtorkowy mecz ze Skonto będą bez problemu do kupienia bilety w kasach? Trybuna i cena biletów nieistotna, tylko kwestia czy te bilety będą. Jak sądzicie? Z góry dzięki za odp, pozdr.
|
W piątek po południu stałem pół godziny w kolejce po bilet, kolega który przed południem kupował też mówił o półgodzinnej kolejce. Lepiej się pospieszyć