Angmir napisał(a):

Co do poziomu całego turnieju to jest baardzo słaby ... podobnie jak arrosmay twierdze ze to najnudniejsze Copa America od lat. Ostatni mecz był chyba pierwszym naprawdę ciekawym a to tylko dzięki wspaniale grającemu Urugwajowi.
Ludzi śmiali się kidy pisałem kiedyś ze w piłce umiejetnosci to tylko 40% w piłce. reszta to zaangarzowanie, psychika forma fizyczna i taktyka.
|
A taktyka to nie umiejętności? Przecież da się tego nauczyć. Jest to jakaś umiejętność nabyta.
Powiem Ci Angmir, że mam wrażenie, że nie tylko ten post jest z Twojej strony prowokacją. Ja takich "prowokujących" Twoich postów widzę znacznie więcej. Tylko teraz przeskoczyłeś samego siebie, bo założyłeś nowy temat.
Aha, i zaangażuj się bardziej w pisownie niektórych polskich słów, bo aż razi w oczy.