Karamazow napisał(a):

|
Nawet w temacie o Copa America potrafisz docenić walory polskich piłkarzy, jestem pod wrażeniem. Antoni Piechniczek działa na forum. westersyl: zapewne fani Cristiano, nie mogący się pogodzić, że w kluczowych meczach nie istniał na boisku.
|
....tak jak Messi nie istnieje podczas meczów o stawkę w reprezentacji.
W ogóle nie rozumiem na czym polega ten fenomen Messiego, że w Barcy gra jak z nut, a w reprezentacji nie potrafi wykorzystać nawet prostej sytuacji sam na sam, a z 20m. uderza gorzej od Jirsaka. Nie wierze, żeby to była jedynie wina selekcjonera, lecz to chyba siedzi w jego psychice, może po prostu za bardzo chce?
miśqu napisał(a):
Świetny turniej od pierwszego meczu.
|
Tu akurat mam zupełnie inną opinie
TO NAJGORSZE COPA AMERICA OD LAT!
W ponad połowie spotkań rozegranych do tej pory ciężko było nie zasnąć przed telewizorem, bo tak wiało nudą, ale cóż, ile osób tyle opinii
