Ogryzek napisał(a):

To co już pisałem wcześniej powtórzę na temat Polonii.
Dla mnie największą "gwiazdą" Polonii jest trener Zieliński. Jeśli Józek nie zagotuje się wcześniej (parę remisów czy porażek) to Polonia spokojnie może powalczyć o puchary.
|
Na OSI była rozmowa z Wojciechowskim w jednym z magazynow odnosnie trenerow i padla z jego ust wypowiedz, ze wie o błedzie jaki popelnił pozbywajac sie Zielinskiego i juz tak szybko nie bedzie podejmowal decyzji - zobaczymy czy nie rzuci słow na wiatr