Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14483
Stary 16.07.2011, 19:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To co już pisałem wcześniej powtórzę na temat Polonii.
Dla mnie największą "gwiazdą" Polonii jest trener Zieliński. Jeśli Józek nie zagotuje się wcześniej (parę remisów czy porażek) to Polonia spokojnie może powalczyć o puchary.
Na OSI była rozmowa z Wojciechowskim w jednym z magazynow odnosnie trenerow i padla z jego ust wypowiedz, ze wie o błedzie jaki popelnił pozbywajac sie Zielinskiego i juz tak szybko nie bedzie podejmowal decyzji - zobaczymy czy nie rzuci słow na wiatr
Odpowiedz cytując