xanti1906 napisał(a):

|
Ciężko wyluzować skoro gość jest u nas od 2007 roku i dalej ktoś niepoprawnie pisze jego nazwisko. Nie wiem czy dobrze byś się czuł gdyby ktoś cały czas źle wymawiał/pisał Twoje nazwisko.
|
A jeszcze bardziej ciężko wyluzować kiedy czyta się żeby Jirsakowi ponownie dać szansę - chociaż gra już u nas 4 lata i jak zwykle ma 3 mecze dobre na sezon a reszta piach
