AYALA napisał(a):

|
Może zamiast w nowoczesne stadiony to zainwestowac w boiska treningowe i ośrodki ?
|
Tak jestem za. I to nawet wzorem niektórych zespołów europejskich nie muszą być boiska zaraz koło stadiony tylko spokojnie mógłby powstać taki ośrodek z boiskami różnego rodzaju na obrzeżach miasta. Pytanie tylko za jaką kasę to można by wybudować bo na miasto nie ma już co liczyć a i sam Cupiał chyba nie wyłoży takiej kasy. Trzeba by poszukać jakiegoś inwestora. Tylko czy taki się znajdzie?
Swoją drogą to pojawiły się informacje, że Lukoil chciałby zainwestować w Widzew. A może by ich tak do Nas zaprosić? Wcześniej pisano też, że Gazprom sprawdzał możliwość kupienia Widzewa...