Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1741
Stary 15.07.2011, 12:30
Jak już napisałem na Shoutboxie - jeśli mamy srać w gacie przed każdym przeciwnikiem pokroju Skonto czy też Litexu to lepiej rezygnujmy z praw do występów w europejskich pucharach - bo to i tak bez sensu.
Odpowiedz cytując