Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
Od: 06.2004
Offline
#
1741
15.07.2011, 12:30
Jak już napisałem na Shoutboxie - jeśli mamy srać w gacie przed każdym przeciwnikiem pokroju Skonto czy też Litexu to lepiej rezygnujmy z praw do występów w europejskich pucharach - bo to i tak bez sensu.
CHICK-en
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CHICK-en
Znajdź inne posty napisane przez CHICK-en