Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1574
Stary 14.07.2011, 21:38
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
mieszkam w Irlandii i nie bagatelizowal bym tej ekipy i Shamrock i flora sa w czasie rozgrywek,irole wiadomo styl angielski ale wybiegani i to juz nie tacy kelnerzy do ogrywania,teraz nie ma łatwych druzyn trzeba zawsze sie troche wysilic albo wiecej niz trochę adla wszystkich ekip grajacych juz w trzeciej rundzie ewentualny awans do 4 rundy to juz dobra kasa.Kibicowsko to byłby dobry wyjazd .Masa chlopakow z Wisły ,Slaska czy Lechii przebywa w irlandii a pewno i z wysp brytyjskich by troche dotarło takze byloby ciekawie
Bardzo chętnie bym przyjechał z Belfastu na meczyk Wisełki do Dublina.
Odpowiedz cytując