Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline
#
1574
14.07.2011, 21:38
kriswisla
napisał(a):
mieszkam w Irlandii i nie bagatelizowal bym tej ekipy i Shamrock i flora sa w czasie rozgrywek,irole wiadomo styl angielski ale wybiegani i to juz nie tacy kelnerzy do ogrywania,teraz nie ma łatwych druzyn trzeba zawsze sie troche wysilic albo wiecej niz trochę adla wszystkich ekip grajacych juz w trzeciej rundzie ewentualny awans do 4 rundy to juz dobra kasa.Kibicowsko to byłby dobry wyjazd .Masa chlopakow z Wisły ,Slaska czy Lechii przebywa w irlandii a pewno i z wysp brytyjskich by troche dotarło takze byloby ciekawie
Bardzo chętnie bym przyjechał z Belfastu na meczyk Wisełki do Dublina.
Kris Dee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kris Dee
Znajdź inne posty napisane przez Kris Dee