Marszałek napisał(a):

Widzisz tylko Litex a Slovan to co?też na naszym poziomie ekipa. Reszta rzeczywiście z lekkim wskazaniem na nas.
Sląsk trafił na zespoły ewidentnie poza swoim zasięgiem. Na razie niech się cieszą dzisiejszym zwycięstwem i perspektywą rewanżu z jedną bramką po swojej stronie,bo dalej ich nie widze.
Tak czy siak, awans do LE jest rzeczywiście realna, na co w przypadku innych ekip raczej nie ma co liczyć.
|
Slovan w sparingu przegrał ze Śląskiem to dla przypomnienia a jesli chodzi o rywali Śląska to np Brøndbyernes IF Dania uwżasz poza zasięgiem?
Jak narazie to gra Śląska wygląda o niebo lepiej od naszej. Wiem może nie należę do optymistów i moim zdanie awans do grupy LE będzie szczytem jeśli chodzi o Nas czyt. Wisłę.