Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 14.07.2011, 21:18
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Widzisz tylko Litex a Slovan to co?też na naszym poziomie ekipa. Reszta rzeczywiście z lekkim wskazaniem na nas.

Sląsk trafił na zespoły ewidentnie poza swoim zasięgiem. Na razie niech się cieszą dzisiejszym zwycięstwem i perspektywą rewanżu z jedną bramką po swojej stronie,bo dalej ich nie widze.

Tak czy siak, awans do LE jest rzeczywiście realna, na co w przypadku innych ekip raczej nie ma co liczyć.

Slovan w sparingu przegrał ze Śląskiem to dla przypomnienia a jesli chodzi o rywali Śląska to np Brøndbyernes IF Dania uwżasz poza zasięgiem?

Jak narazie to gra Śląska wygląda o niebo lepiej od naszej. Wiem może nie należę do optymistów i moim zdanie awans do grupy LE będzie szczytem jeśli chodzi o Nas czyt. Wisłę.
Ostatnio edytowane przez sergio : 14.07.2011 o godz. 21:33.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując