Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6036
Stary 14.07.2011, 21:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jacy amatorzy? Piłkarze nawet w 4-5 ligach, a niekiedy niżej dostają wynagrodzenie za grę.

Poza tym nawet jeśliby to by byli amatorzy (a jestem przekonany, że nie są), to przecież nie ma przepisu, który mówi, że zawodowy piłkarz (czy też eks piłkarz) nie może grać w amatorskim klubie...

To nie olimpiada w latach 70 tych ziomek
ziomek-to sie odnosiło do innego postu i właśnie o to chodzi,że w amatorskim klubie może grać kazdy...i zawodowiec i amator byleby nie miał kontraktu zawodowego podpisanego.i sam fakt pobierania wynagrodzenia jeszcze o niczym nie swiadczy.wystarczy np nazwać je 'dietą",zwrotem kosztów" czy czymś podobnym.przecież nie będzie tam zarabiał 200 tyś€,a może 20...nie sądzę by Limanovie było stac na więcej.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując