Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12125
Stary 14.07.2011, 15:39
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
a Mały dalej "puchnie" http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_6546.jpg
To niech juz lepiej przystopuje, bo sie bedzie bardziej nadawal na srodek pomocy ze swoimi obrotami a'la Cantoro.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując