Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12125
14.07.2011, 15:39
Marcin_fan
napisał(a):
a Mały dalej "puchnie"
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_6546.jpg
To niech juz lepiej przystopuje, bo sie bedzie bardziej nadawal na srodek pomocy ze swoimi obrotami a'la Cantoro.
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02