Kon®ado napisał(a):

|
mecz byl slaby ale chyba kazdy wiedzial ze tak bedzie.
|
Tutaj wiekszość myśli że każdy mecz będziemy wygrywać po 3:0 niezależnie z kim gramy, gdzie gramy i jak gramy. Jak wymęczymy 1:0 to są pretensje o styl, jak 3:0 to pretensje że nie 4:0 itd.
Wisła zagrała słabo to nie podlega wątpliwości ale sposób wypowiadania swoich racji co poniektórych jest żenujący.