Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 14.07.2011, 13:10
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Fulham w rewanzu z NSI Runavik (Wyspy Owcze) zremisowali 0-0. Jak my bysmy mieli sklad Fulham i zrobili taki wynik w rewanzu (u siebie pierwszy mecz 3-0 dla Angoli) to byly by masowe samobojstwa i pewno list do Uefa o wycofanie z rozgrywek.

1-0 na wyjeździe, gdzie druzyna Skonto stawia autobus od 1 minuty na 20 metrze, to satysfakcjonujący wynik.
szprotson ale tu nie chodzi o wynik, bo ten jest świetny, tylko o styl...

My w ostatnim kwadransie zaczęliśmy panikować grając w liczebnej przewadze i to z takimi ogórami jak Skonto (sam widziałeś co Łotysze grają...); to nie napawa optymizmem przed 3 rundą eliminacji oj nie napawa...

Chciałbym wierzyć, że z każdym kolejnym meczem będzie lepiej.
Odpowiedz cytując