Martinus napisał(a):

Kosmos...
Nie no Madera czy Celeban na papierze wyglądają jak profesorzy przy jedynie 10-krotnym reprezentancie Holandii..
|
To jest bez znaczenia, skoro Jaliens gra o połowę gorzej od wymienionej dwójki. W FM-ie może Jaliens dalej miałby wysokie wskaźniki, niestety w realnym świecie nie widzę niczego (oprócz CV), co go wyróżnia wśród bardzo średnich obrońców Ekstraklasy typu Telichowski, czy Stano. I teraz jest właśnie pytanie, czy lepiej mieć zawodnika z fajną PRZESZŁOŚCIĄ (nie teraźniejszością, tym bardziej nie przyszłością), aktualnie gorszego, szybkościowo, zwrotnościowo już niewyrabiającego na tym poziomie, czy zawodnika, który Bogiem futbolu nie jest, ale też solidny poziom grania gwarantuje, jest młodszy, szybszy, lepszy fizycznie.
Martinus napisał(a):

|
To, że Jaliens zawodzi to jedno, drugie, że w teorii został sprowadzony jako zawodnik o jednym z najlepszych CV w tej lidze i taki kierunek transferów według mnie jest dobry.
|
Szczerze? Wolę kolejnym Ilievów czy Meliksonów, bez (mimo wszystko) specjalnie bogatego CV niż Jaliensów, Ljubojów, Żewłakowów i Lameyów.