Shizuke napisał(a):

|
Szkoda, że tak beznadziejna drużyna jak Skonto stwarza sytuacje pod naszą bramką, ale to dopiero początek sezonu i wierzę, że się dopiero rozkręcamy : >
|
Przypominam, że ta druzyna przez pierwszą połowę meczu i wiekszość drugiej nawet przez naszą połowę przejść nie mogła co znaczy, że cała drużyna Wisły zagrała dobrze defensywnie. Potem to były przypadkowe, chaotyczne piłki łotewskiego mistrza.
Ślepo walący, słaby bokser też czasami coś trafi