Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1350
Stary 14.07.2011, 00:01
Shizuke napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że tak beznadziejna drużyna jak Skonto stwarza sytuacje pod naszą bramką, ale to dopiero początek sezonu i wierzę, że się dopiero rozkręcamy : >
Przypominam, że ta druzyna przez pierwszą połowę meczu i wiekszość drugiej nawet przez naszą połowę przejść nie mogła co znaczy, że cała drużyna Wisły zagrała dobrze defensywnie. Potem to były przypadkowe, chaotyczne piłki łotewskiego mistrza.
Ślepo walący, słaby bokser też czasami coś trafi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując