Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 13.07.2011, 22:22
River napisał(a):Wyświetl post
To co dzis wydzialem na boisku w Rydze to byl dramat, tragedia a od kompromitacji dzielila nas cienka granica.

Ten mecz tak naprawde od spotkan z Karabachem czy Leviadia roznil sie tylko wynikiem. Wtedy byl w......., a dzis wygralismy.

Pare rzeczy na szybko:
1. zagralismy dno przeciw cholernie slabemu przeciwnikowi. Skonto to zespol pokroju Szawli a wiemy co bylo po Szawlach.
2. MAASKANT SPI NA LAWCE. To jest moj glowny zarzut. Ja .......e nie potrafie pojac jak grajac z tak slabym przeciwnikiem, ktory ani mysli atakowac gramy na upartego jednym napastnikiem i dwoma defensywnymi pomocnikami. Normalnie polska szkola. Na upartego z jednym napastikiem, bez wzgledu na rywala, jego poziom i boiskowe wydarzenia. To kiedy my zagramy kiedykolwiek z dwojka w ataku?
3. Malecki dno. To jest zawodnik, ktory mnie u nas najbardziej w....ia (juz nie irytuje tylko w....ia). 3/4 wrzutek ze slalych fragmentow sa s.......one, notoryczne holowanie pilki i przetrzymywanie, wpieprzanie sie z pilka w najwiekszy tlok jaki jest i oczywiscie gwiazdowanie na boisku.
4. Bez Meliksona nie istniejemy.
5. Przy takiej grze w III rundzie (jesli tam dotrzemy a to wciaz nie jest presadzone) bedzie ostry w........
6. Jestesmy nieprzygotowani fizycznie!!!!! Pod koniec bylo czlapanie a przeciez mecz byl toczony w wolnym tempie.
7. Widac, ze tallinskie sparingi i gra w nich nie byla zaslona dymna. Forma do ciasta.
8. Gramy na wynik 1:0 z zespolem, ktory przez 90% czasu siedzi na wlasnej polowce. WTF?
9. Koncowka meczu to juz stare nawyki, mamy wynik, olewka, chuja nam zrobia. I o maly wlos a nie skonczyloby sie remisem.

Jestem po prostu zniesmaczony tym meczem. Tylko wynik jakos sie broni (ale ....a tez po samoboju).
Jestem zadowolony z wyniku i bardzo zmartwiłbym się gdyby Wisła w okresie przygotowawczym grała super piłkę, sezon jest długi i wszystko w swoim czasie.
Parę rzeczy na szybko:
1.Zagraliśmy z drużyną w trakcie sezonu dużo lepszą od Szawli i zwycięstwo cieszy.
2.Maaskant sensownie i spokojnie prowadzi drużynę bo nie jest histeryczną babą jak niektórzy komentujący.
3. Małecki zaczyna z niskiego pułapu, ale "dno" to są ci którzy nie widzą że to dzięki niemu jesteśmy mistrzami Polski
4. Bez Meliksona też grać możemy bo jest nowy fajny dogrywający nazywa się Ivica Iliew.
5.Takiej gry w 3 rundzie nie będzie bo Wisła jest w trakcie okresu przygotowawczego i rozwijać tego nie mam zamiaru bo niektórzy są odporni na merytoryczna dyskusję.
6. Jesteśmy dobrze przygotowani tyle że rywal jest trakcie sezonu, powtarzać tego już nie zamierzam z powodu jak wyżej. Jeśli ktoś po jednym meczu tuż po okresie przygotowawczym ( a być może w jego trakcie bo to może być kwestia sporna) ocenia przygotowanie kondycyjne drużyny na cały sezon to gratuluję poczucia humoru, inaczej musiałbym wspomnieć coś o głupocie.
7. Formę piłkarzy to ocenimy za jakiś czas, zaś do kosza to jest tekst na kanwie którego pozwalam sobie na polemikę.
8. Prowadzimy 1-0 na wyjeździe i wygrywamy w istocie jest powód do narzekania, nie ma co.
9. Końcówka meczu wynik 1-0 czyli okay, ale dla interlokutora za głupotę i brak kultury …czerwona kartka.
No cóż jestem zniesmaczony że gdy Wisła wygrywa na wyjeździe z drużyną w trakcie sezonu (sama będąc w okresie przygotowawczym) pojawiają się tak nędzne analizy meczu jak tekst do którego się odniosłem.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ A co do pełniejszej oceny to jest to temat do analizy dla trenera który w kolejnym meczu powinien wyciągnąć wnioski z różnych niedociągnięć.
1) Na plus Iliew, a na minus Małecki.
2) Czyli może Kirm za Małego, a Mały wchodzi z ławki. Ustawienie z Iliewem i z Kirmem optymalne. Mały przydatny ale z ławki wnoszący dużą ambicję i chęć gry, tyle że z ławki rezerwowej
3) Jaljens musi być lepiej skoncentrowany przez cały mecz.
4) Gdy rywal w 3 rundzie zagra bardziej otwartą piłkę i nasza gra będzie wyglądał inaczej czyli z ocenami należy się wstrzymać do ważniejszych spotkań.
5) 1-0 Wisła wygrywa i żaden malkontent nie popsuje mi radości z wygranej. Styl zaś i mankamenty ( liczne , fakt oczywisty !) są do eliminowania w dalszy okresie długiego sezonu który dopiero przed nami.
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.07.2011 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując