Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 13.07.2011, 22:18
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w lipcu tak mecze wyglądają w wykonaniu Polskich zespołów,tak jest od zawsze jak pamiętam.Poza Melexem ciężko kogoś wyróżnic, widac że chłopakom brakuje świeżości.
I to właściwie główna przyczyna tego, co dzisiaj widzieliśmy. Na szczęści (mam nadzieję, że awansujemy) następny przeciwnik zmierzy się z nami za 3 tygodnie, a wtedy będziemy już po 2 kolejnych meczach o stawkę i w lepszej dyspozycji motorycznej.
Odpowiedz cytując