|
w lipcu tak mecze wyglądają w wykonaniu Polskich zespołów,tak jest od zawsze jak pamiętam.Wakacyjna forma.Poza Melexem ciężko kogoś wyróżnic, widac że chłopakom brakuje świeżości.
W obecnej dyspozycji to w następnej rundzie może byc bardzo ciężko z kimkolwiek.Najbardziej obawiałbym sie Pilzna,Genku i Malmo.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.07.2011 o godz. 22:17.
|