Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5220
Stary 13.07.2011, 22:09
matysiuk napisał(a):Wyświetl post
Czy aby kupić bilet trzeba mieć wyrobioną kartę kibica?

Jakbyś się troszkę wysilił i przeczytał poprzednią stronę tematu to byś wiedział... powinien Ci na złość nikt nie odpowiedzieć ale, że to twój pierwszy post więc.... nie, nie trzeba mieć wyrobionej KK wystarczy podać numer pesel i kupujemy "papierowy" bilet
Powód: E:kolega mnie wyprzedził :(
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 13.07.2011 o godz. 22:10.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując