matysiuk napisał(a):

|
Czy aby kupić bilet trzeba mieć wyrobioną kartę kibica?
|
Jakbyś się troszkę wysilił i przeczytał poprzednią stronę tematu to byś wiedział... powinien Ci na złość nikt nie odpowiedzieć ale, że to twój pierwszy post więc.... nie, nie trzeba mieć wyrobionej KK wystarczy podać numer pesel i kupujemy "papierowy" bilet
