Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 13.07.2011, 21:39
River napisał(a):Wyświetl post
........
2. MAASKANT SPI NA LAWCE. To jest moj glowny zarzut. Ja .......e nie potrafie pojac jak grajac z tak slabym przeciwnikiem, ktory ani mysli atakowac gramy na upartego jednym napastnikiem i dwoma defensywnymi pomocnikami. Normalnie polska szkola. Na upartego z jednym napastikiem, bez wzgledu na rywala, jego poziom i boiskowe wydarzenia. To kiedy my zagramy kiedykolwiek z dwojka w ataku?

......
Pewnie nie.

BTW po tym co dziś zobaczyłem w defensywie nie wyobrażam sobie innego ustawienia na 3cią rundę czy nawet na rewanż. Jesteśmy zbyt słabi i za słabo zgrani by grać bardziej otwartą piłkę.
Odpowiedz cytując