River napisał(a):

........
2. MAASKANT SPI NA LAWCE. To jest moj glowny zarzut. Ja .......e nie potrafie pojac jak grajac z tak slabym przeciwnikiem, ktory ani mysli atakowac gramy na upartego jednym napastnikiem i dwoma defensywnymi pomocnikami. Normalnie polska szkola. Na upartego z jednym napastikiem, bez wzgledu na rywala, jego poziom i boiskowe wydarzenia. To kiedy my zagramy kiedykolwiek z dwojka w ataku?
......
|
Pewnie nie.
BTW po tym co dziś zobaczyłem w defensywie nie wyobrażam sobie innego ustawienia na 3cią rundę czy nawet na rewanż. Jesteśmy zbyt słabi i za słabo zgrani by grać bardziej otwartą piłkę.