Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 11.07.2011, 21:00
boczek napisał(a):Wyświetl post
Panowie, ale tak szczerze, czujecie w kościach , we łbie czy w sercu że tym razem na prawdę nam się uda ?

I awansujemy ? Bo ja na prawdę mam takie wrażenie, trudno je podeprzeć np. ilością występów naszych zawodników w LM ( ktoś tutaj już wklejał statystyki ) .

Ja wierze, a Wy ?
Ja niestety nie :( - liczę na grupę LE.
Odpowiedz cytując