Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14448
Stary 11.07.2011, 20:14
Angmir napisał(a):Wyświetl post
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Ta...wiadomosc.html

W Śląsku dobrze się dzieje ... takiego sponsora naewno zazdrości cała liga. Może pieniądze dają podobne do TF ale Firma Tauron jest większa i mogą w przyszłości dać więcej.
Odłożę, na chwilę, na bok sympatię jaką darzymy Śląska. Jego sukces jest akurat naszą porażką. Nie udało się aby Tauron kiedyś na dłużej zadomowił się w siatkarskiej Wiśle i nie udało się (bardzo prawdopodobne, że nawet tego nie próbowano ale to akurat byłoby jeszcze większym błędem i porażką) przyciągnąć takiego sponsora dla futbolistów.
Z Tauronem w ogóle jest dziwna sytuacja. Długo ważyło się gdzie będzie zarejestrowana firma w Krakowie czy Wrocławiu (a od tego zależy w gdzie będą wpłacane niebagatelne podatki) w ostateczności zdecydowano, że firma zostanie "zameldowana" w Krakowie ale dyrekcja będzie się mieściła we Wrocławiu. Salomonowe rozwiązanie ale to jednak tam chyba lepiej potrafię wykorzystać pewne sytuacje.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując