Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14443
Stary 11.07.2011, 17:19
Mnie najbardziej rozwaliło to:

- Myślę o Lidze Mistrzów. Co to za satysfakcja z mistrzostwa Polski?
Uważa pan, że Polonia mimo ostatnich osłabień jest najsilniejsza kadrowo?

- Myślę, że tak. Od Lecha, Legii na pewno jesteśmy silniejsi.

A od broniącej tytułu Wisły?

- Też.

Nie wiem co on chce udowodnić pieprzeniem takich głupot , ale to jego problem.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując