|
Mnie najbardziej rozwaliło to:
- Myślę o Lidze Mistrzów. Co to za satysfakcja z mistrzostwa Polski?
Uważa pan, że Polonia mimo ostatnich osłabień jest najsilniejsza kadrowo?
- Myślę, że tak. Od Lecha, Legii na pewno jesteśmy silniejsi.
A od broniącej tytułu Wisły?
- Też.
Nie wiem co on chce udowodnić pieprzeniem takich głupot , ale to jego problem.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|